#


#
Pramoniniai vartai

Pramoniniai vartai:

Vokiška kokybė pramonei ir netik. Šilti, ergonomiško dizaino, naujausių technologijų, ir daugybe patentų gamyboje. Pilnai sukomplektuoti Vokietijoje, nuo pirmo žingsnio iki pat kliento, stengiamasi išlaikyti kokybės standartus. Apmokyti inžinieriai, bei montavimo specialistai, jums atrinks ir įstatys geriausią variantą pagal jūsų turimas vietas.
Daugiau informacijos.


Greitaeigiai vartai:

Tai vartai, kurie jums pravers norint pagerinti patalpų šilumines sąvybes, pagerins vidinį klimatą, ir tuo pačiu sutaupys energiją. Siūlome horizontaliai, bei vertikaliai atsidarančius vartus. Galimi įvairūs sprendimai gamybos sektoriuje, bei laukinių vartų įgyvendinime. Dėka naujos "Softedge" technologijos, vidiniams vartams. Sutaupysite laiko ir pinigų, netyčia ivažiavus į vartus, nes jums tereikės atgal įstatyti apatinę vartų gumą, ir vartai toliau darinėsis.
Daugiau informacijos.

Greitaeigiai vartai

Susukami vartai

Susukami vartai, bei susukamos grotos:

Vartai tinkantys vietose, kur reikalaujama kuo mažesnis konstrukcinis dydis, gali būti šilti, bei puikiai tinkantys vėdinimui. Požeminiai garažai, traktorių garažai, ofisų objektai, prekybos centrai ir daug kitų paskirčių. 

Daugiau informacijos.


Priešgaisriniai vartai:

Ugnis žmogaus draugas ir tuo pačiu vienas iš didžiausių priešų. Todėl statomuose objektuose ar renovacijoje, reikalingas dalykas, tai priešgaisriniai vartai, kurie gaisro metu pristabdo ugnies plėtimasį, leidžia žmonėms išsigelbėti. Produktas gaminamas Austrijoje iš neseniai pertvarkytos, bei renovuotos "Hormann" gamyklos.

Daugiau informacijos.

Priešgaisriniai vartai