#

Nustumiami vartai


Nustumiami kiemo vartai:

Vartų konstrukcijos rėmas gaminamas iš metalinio profilio. Vartų apačioje stovi važiuoklė, kuri eina per pakabinamą vartų gembę. Kaikuriose vartų išpildymo situacijose reikalinga vartų atsvara su skersiniu iš metalinio vamzdžio. Vartai juda važiuoklės pagalba, kuri eina per vartų gembę, ir pati važiuoklė būna keletos tipų, o didysis važiuoklės komplektas išlaiko net 800 kg svorį. Vartų užpildas galimas pagal jūsų norus arba patys užsipildote medienos lentelėmis arba galimi metalo kompozicijų elementai.


Nustumiami vartai gali būti darinėjami automatikos pavarų pagalba, siūlome rinktis iš vokiško gamintojo "Hormann" prekių asortimento:
Kadangi nustumiamų vartų pavaros, delikatus dalykas, todėl galime patarti ar pateikti daugiau informacijos jums, žinodami situacijos detales, kaip vartų svoris, vartų plokštumos pralaidumas, tarpas tarp važiuoklės elementų, vartų pravažiavimo plotis, dantračio žingsnis, bei jo aukštis. Taip parinksime jums tinkamiausia variantą, kad vartų pavara, tarnautų ilgus metus ir problemų nebūtų. Todėl siūlome kreiptis į mus konsultacijai.


Nustumiami kiemo vartai be užpildo:

Vartų rėmas be užpildo tik vartų važiuoklė ir paruošimas jūsų pasirinktam užpildui. Dažytas arba cinkuotas paviršius. Nuo vartų pravažiavimo ilgio priklauso vartų važiuoklės dydis, bei konstrukcijos tipas.

Nustumiami kiemo vartai be užpildo


Nustumiami kiemo vartai su tinklo užpildu

Nustumiami kiemo vartai su tinklo užpildu:

Šis vartų modelis yra užpildomas cinkuotu arba dažytu, arba vinylu trauktu tinklu, kuris turi standumo juostas, bei kurio tarpai 50x200mm. 


Nustumiami kiemo vartai su vertikaliais metalo strypais:

Šis vartų modelis užpildomas vertikaliais tuščiaviduriais arba pilnaviduriais strypais, galimas įvairus dizainas ar įnešus į vidaus rėmą ar ištraukus virš rėmo. Aštrūs ar aklini viršaus strypai, pagal situaciją ir jūsų norus.

Nustumiami kiemo vartai su vertikaliais strypais


Nustumiami kiemo vartai su kalvio darbo detalių užpildu

Nustumiami kiemo vartai su kalvio darbo dekoracijų užpildu:

Vartai kurie gali būti labai išskirtiniai, pagaminsime pagal jūsų norimą dizainą, ar matytą pavyzdį. Kalvystės elementai pagyvins šių vartų vaizdą, įvairaus strypų išdėstymų variantai, ir  spalvų gamos pasirinkimai. Visos pageidaujamos detalės kainuoja papildomai, ir yra individualiai suprojektuojamos.


Nustumiami kiemo vartai su plieno skardos užpildu:

Kiemo vartai kurie puikiai tinka, norint išlaikyti privatumą, aklinai uždaryti plieninės skardos pagalba. Įvairūs spalvų pasirinkimai, ir paprasta išvaizda.

Nustumiami kiemo vartai plieno skardos užpildas


Nustumiami kiemo vartai su žaliuzių tipo plieno skardos užpildu

Nustumiami kiemo vartai su žaliuzių tipo plieno skardos užpildu:

Jeigu mėgstate privatumą kieme, bet ir estetinis dizainas jums daug reiškia. Siūlome rinktis šio tipo vartus, gražiai sulankstytos skardos profilis, suteiks įdomų žaliuzių tipo dizainą. Skarda naudojama dažyta, cinkuoto plieno ir ilgaamžė. Gali būti medienos paviršiaus imitacijos.#