#

Priešgaisrinės ir vidinės durys

Zk vidaus durys medžio apdaila hormann vidaus durys

Vidinės durys ZK, lengvo tipo:

Ypatingai geros durys, dėl savo kokybiško pagaminimo sąvybių. šios durys yra puikiai įvertintos, ne tik Vakarų Europoje, pasaulyje, bet ir Lietuvoje, Šių durų galite sutikti ir ligoninėse, ir servisuose, ir žinoma namuose, bei ofisuose. Lengvos, serijinės gamybos, standartinių matmenų.

Tvirta durų plokštė
Dviguba plieninė, 40 mm storio, iš 3-ijų pusių falcuota (storas falcas). 0,6 mm storio cinkuota plieninė skarda. Geresnis stabilumas pasiekiamas dėka pilno smulkios struktūros korinio įdėklo užklijavimo plienine skarda.

Lengvai ir tyliai darinėjamos
Įleidžiama spyna su skirtingom rankenom pagal DIN 18251, 3 klasė, su skyle cilindro šerdelei įdėti ( 55 mm šerdis). Su plastmasiniu liežuvėliu ir plieniniu skląsčiu, su spynos įdėklu raktui su barzdele ir raktu. Pageidaujant su cilindro šerdele.

Sužinokite daugiau informacijos ar užsisakykite šias duris.

ZK vidinės plieninės durys


Plieninės durys oit

Plieninės vidaus durys OIT:

OIT durys paruoštos intensyviam kasdieniam naudojimui pramonėje ir prekyboje, įstaigose, mokyklose ir kareivinėse. Tokiuose objektuose durims tenka labai didelis krūvis. Naujoje durų konstrukcijoje į tai specialiai atsižvelgta. Jos yra ypatingai tvirtos, stabilios formos ir ilgai nenusidėvinčios. Priklausomai nuo paskirties, OIT durys tiekiamos su įvairiais užpildais, kuriuos galite pasirinkti, ppaildomai ar standartiškai.

Durų plokštė
Su įstatyta spyna ir blizgančiais, cinkuotais viršutiniais vyriais V0020, tvirtai pritvirtintais prie sustiprinančio įdėklo.

Pilnai sukomplektuotos durys
Į komplektą įeina durų plokštė su rankenomis ir standartinė kampinė stakta iš cinkuotos, gruntuotos, dažytos milteliniais dažais, plieninės, 1,5 mm storio, pilkšvai baltos spalvos (9016 pagal RAL) skardos.

Sužinokite daugiau informacijos ar užsisakykite šias duris.


Priešgaisrinės namo durys H8-5 arba T-30

Jūsų namams reikalingas saugumas, o ypač turint katilinę, kuriai netik pagal sertifikavimą reikia priešgaisrinių durų, bet ir dėl savęs pačio rekomenduojama įsidėti saugias priešgaisrines duris. Šios durys pagamintos Vokietijoje, turi sandarinimą iš visų pusių, šilumos izoliaciją, bei visai gerą garso izoliaciją. Orginaliai tiekiamos dažytos balkšvai pilku gruntu pagal RAL 9002. Gali būti dažomos milteliniu dažymu, pagal papildomą pasirinkimą.

Stabili durų sąvara 
Dvisienė, 45 mm storio, falcuota iš 2 pusių durų sąvara, su 0,9 mm storio skarda, yra itin stabili ir su ugnį slopinančios mineralinės vatos užpildu, plieniniu sustiprinimu ir 2 plieniniais fiksavimo kaiščiais. Iš kurių vienas su spyruokle, galima naudoti kaip  durų pritraukėją.

Sandarūs iš visų pusių
Kampinė 2 mm storio stakta su iš visų pusių montuojama tarpine saugiai sandarina priešgaisrines duris H8-5.

Priešdūminės durys
Pageidaujant H8-5 duryse gali būti sumontuota papildoma įranga, pvz., durų pritraukėjas, priešdūminė izoliacija ir apatinė atrama*.#