#

D.U.K

Kiek kainuoja garažo vartai?

Dažnai išgirstamas klausimas, kiek kainuoja garažo vartai?
Geriausias atsakymas į tai būtų, kad kiekvieni garažo vartai yra atskiras produktas ir šiam produktui netaikoma standartinė kaina, įkainotas yra kiekvienas dydis ir kaina jau yra skaičiuojama pagal vokišką kainininką. Mums išmatavus jūsų garažo matmenis, ir jums išsirinkus papildomą įrangą, jums paskaičiuosime kainą, būtent pagal jūsų situaciją.

Kur gaminami garažo vartai ?

Vartai, ir visa Hormann produkcija gaminami tik Vokietijoje, tačiau Hormann turi savo logistikos centrus, surinkimo centrus, beveik jau visame pasaulyje, kaip ir daugelis pastebi, vieną iš logistikos centrų, šis koncernas atsidarė ir netoliese Vilniaus.

Kas bus kaip pasibaigs garantija pirktai produkcijai?

Vokiečių gamintojas, teikia pogarantinį dalių tiekimą iki 30metų, todėl lūžus spyruoklei ar įvažiavus į vartus, mes jums pateiksime reikiamas detales ir sutvarkysime jūsų produkciją.

Ar jūs turite savo montuotojus?

Taip mūsų įmonė, turi savo montuotojų komandas, kurios jau dirba ne pirmus metus šioje srityje, yra apmokyti pagal Vokiškus standartus. Turime serviso tarnybą kuri atlieka garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Nuolat investuojame į montavimo įrangą pirkdami gerus įrankius, bei atvažiuodami patikimu transportu. 

Per kiek laiko pagaminama produkcija?

Po jūsų užsakymo, mes siunčiame užsakymą į Vokietiją, per 1-2 dienas gauname patvirtinimą. Prasideda gamybos terminas 2-5savaitės, priklauso nuo gamyklos ,nuo metų laiko, nuo užsakymo sudėtingumo. Tada pagaminta produkcija mūsų logistų surenkama per gamyklas ir tiekiama į Lietuvą, jeigu užsakomas produkcijos kiekis didelis, vežama tiesiogiai į objektą arba į mūsų sandėlį Šiauliuose. Kitu atveju keliauja į Vilniaus logistikos centrą ir iš ten keliauja tiesiai į mūsų sandėlį. Todėl tai trunka dar papildomai iki savaitės laiko.
Todėl galima teigti, kad gamybos terminas priklauso nuo užsakomos produkcijos.
Bet standartiškai yra tokia tendencija, kad buitiniai vartai keliauja iki 4savaičių.
Durys vidinės, priešgaisrinės 1-2savaitės.
Pramoniniai vartai iki 5savaičių.

Ar galima užsisakyti nuolatinę vartų priežiūrą?

Taip, pas mus įmonėje yra tokia galimybė, pasirašius sutartį, į metus vieną kartą ar keletą kartų, sutartu laiku atvykstame į objektą ir sureguliuojame ar pakeičiame reikiamas dalis. Taip jūs sutaupysite, užkirsdami kelią didesniems gedimams, nes uždelstas laikas, dažniausiai pridaro daugiau bėdų.

Ką daryti jeigu kažkas įvažiavo į vartus ir juos sulaužė?

Tokiu atveju, kreipkitės į mūsų įmonę, paskaičiuosime komercinį pasiūlymą, kurį galėsite pateikti, draudimo kompanijai, patvirtinus draudimui tvarkymo sumas, mes jums viską sutvarkysime ir tai jums nieko nekainuos.


#