#

"RollMatic" Susukami vartai


#

Susukami garažo vartai "RollMatic" 


Buitiniai susukami vartai ROLLMATIC

Hormann RollMatic - Apšiltinti susukami vartai su elektrine pavara buitiniams garažams, ten kur mažai vietos!
        RollMatic, valdomi nuotoliniais pultais,su elektrine pavara, sukonstruoti iš aukščiausios kokybės dvigubai lenktų aliuminio profilių, kurie pripildyti poliuretano putomis. Su tokiu užpildu sekcijos tampa, stiprios, bei šiltos. Paviršiaus spalvos ir užbaigimai, yra iki galo išdirbti, todėl jūsų garažas atrodys idealiai. Galimas pasirinkimas iš keletos spalvų, bei paviršių.
        Elektrine pavara komplektuojama standartiškai, ją valdyti galėsite, pasitelkdami vieną iš naujų Hormann Bi-Secur nuotolinių valdiklių.
Jeigu nebus elektros, pavarą tiesiog atjungsite nuo valdymo, ir galėsite valdyti, paprastai kelnodami. Nereikia jokių papildomų rankenų, nes kilti, bei leistis padeda papildomos spyruoklės šonuose.


Kodėl šie vartai tokie išskirtiniai?
Hormann RollMatic buvo sukurti iš geriausių technologijų. Kurias sukūrė Vokiečių inžinieriai. Pavyzdžiui elektrinis variklis, kuris specialiai sukurtas dirbti saugia žmogui 24V DC įtampa. Pats variklis, jau seniai naudojamas Vokiečių koncerne ir jau yra ištobulintas iki smulkmenų, bei kokybiškas.
       Vienoje pusėje veikia variklis, kuris padedamas kitoje pusėje esančių spyruoklių, kelnoja lengvai vartus. Taip keliant galima gauti daugiau darbo ciklų iš variklio. Ir jis netik ilgai kelnos, bet ir dar ilgiau veiks.
        Šie vartai naudoja atskirą, neintegruotą nevamzdinį variklį. Todėl nepasitaiko problemų su integruojamais imtuvais ar panašiais gedimais.   Ypatingai tyliai veikia, beveik nereikalauja priežiūros ir yra CE sertifikuoti.

susukami vartai RAL 7016

Hormann susukami garažo vartai "RollMatic" yra pilnai sertifikuoti CE standartais, su visais paskutiniais Europos normatyvų reikalavimais. Jeigu planuojate pirkti tokio tipo vartus, jums sertifikavimas turi būti svarbus, nes tada žinosite ar šie vartai bus saugūs. Nes ne visuose vartuose, galima rasti apsaugos priemones nuo kliūties prispaudimo. Juk nesinori, vieną dieną rasti prispaustos mašinos, namų augintinio ar vaiko...

Daugelis vartų tiekėjų, parduoda ne susukamus garažo vartus, bet susukamas apsaugines žaliuzes. Kurių varikliai nepritaikyti dažnam darinėjimui, neturi normalių valdymų ir pati žaliuzių konstrukcija yra nestipri, užpūtus pirmiesiems stipresniems vėjams, jūs pajusite kiaurai pučiančius vėjo srautus, nes apsauginės žaliuzės nėra skirtos būti vartų vietoje. Bet Hormann susukami vartai, puikiai atstos savo sekcijinių vartų segmentą ir ne ką prasčiau pasirodys.  


Standartinė RollMatic komplektacija:

 • Impulsinis elektrinis variklis.
 • 1vnt. Valdymo pultas (HSE2 BS)
 • Automatinis saugumo valdymas, pajutus kliūtį atjungia vartų darbą.
 • Švelnus paleidimas, bei sustabdymas. Minimaliam vartų dylimui.
 • Avarinis atidarymas iš vidaus su patraukimo virvute.
 • Spyruoklės šone, palengvinančios darbą.
 • Vėjo pasipriešinimo klasė 5.
 • Integruotas mechaninis užraktas nuo vagių.
Visa Rollmatic konstrukcija

Papildoma RollMatic komplektacija:

 • Avarinis atidarymas iš lauko.
 • Avarinio atidarymo papildoma baterija.
 • Įstiklinimas (maksimaliai 10vnt. per duris).
 • Visi galimi Hormann valdymo pultai ar valdymo kontrolieriai (pirštų kodų skaitiklis, kodinis jungiklis, WiFi valdymas ar kt.)

Kokios galimos standartinės spalvos? 
Šie RollMatic garažo vartai, standartiškai būna baltos spalvos (RAL 9016), bet galima ir rinktis iš kitų standartinių spalvų, be jokio pabrangimo:

RAL 1015
RAL 3003
RAL 5011
RAL 6005
RAL 7016
RAL 7035
RAL 8028
RAL 9006

DecoGrain paviršius, tikro medžio tekstūros dizainas už papildomą kainą: 

                                                Auksinis ąžuolas

                                    Auksinis_azuolas.jpg 

              Raudonmedis

Raudonmedis.jpg

Jeigu norite sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į mus! Patarsime ir padėsime kuo tik galėsime.